Par mums

SIA „EKOTEH BŪVE” ir spēcīgs būvniecības uzņēmums un teicams sadarbības partneris būvniecības projektu īstenošanā.

Mūs raksturo augsta piedāvāto celtniecības pakalpojumu kvalitāte, godīgums un caurspīdīgums jebkurā posmā, kā arī augsta klientu apmierinātības pakāpe.

Uzņēmums nodarbojas ar visdažādākā lieluma un apjoma būvniecības projektu īstenošanu, piedāvājot klientiem pilnu projekta ciklu - sākot ar ēku projektēšanu un dokumentu sagatavošanu, būvniecību un būvniecības procesu un iesaistīto pušu vadību līdz pilnai būvobjektu nodošanai.

Mūsu galvenais mērķis ir apmierināt katra klienta individuālās vēlmes un pierādīt, ka SIA „EKOTEH BŪVE” spēj būt uzticams partneris Latvijas būvniecības tirgū, sniedzot augstākās kvalitātes būvniecības un projektu vadības pakalpojumus, maksimāli izmantojot savā rīcībā esošo potenciālu.

SIA "EKOTEH BŪVE" ir viens no Latvijas Energoefektivitātes Asociācijas dibinātājiem. Asociācijas mērķi ir sekmēt Latvijas uzņēmēju, ražotāju un nodokļu maksātāju tiesību un likumisko interešu ievērošanu, iesaistīt sabiedrību energoefektivitātes tēmas aktualizēšanā un sekmēt tās izpratni par energoefektivitātes jautājumiem. Papildus tam, LATEA ir uzņēmuma kvalitātes un uzticamības simbols.

Missija


SIA „EKOTEH BŪVE” ir viens no veiksmīgākajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā. Mūsu darbības pamatprincips ir sniegt augstākās kvalitātes būvniecības pakalpojumus atbilstoši mūsdienu prasībām un jaunāko tehnoloģiju tendencēm.

Mēs vēlamies veidot godīgu un konstruktīvu sadarbību ar mūsu klientiem, izprotot to vajadzības un piedāvājot vispiemērotākos būvniecības un individuālus konstrukciju risinājumus. Mēs strādājam, lai palīdzētu veidot klientu dzīvi labāku un sniegtu pozitīvu ieguldījumu sabiedrības un būvniecības attīstībā.

Vizija


Balstoties uz SIA „EKOTEH BŪVE” vērtībām – profesionāliem un motivētiem darbiniekiem, uzticamiem klientiem un sadarbības partneriem, mēs vēlamies būt viens no lielākajiem savas specialitātes būvniecības uzņēmumiem Latvijā..

Mūsu projekti

SIA "EKOTEH BŪVE" spēj īstenot visdažādākā lieluma un apjoma būvniecības projektus